Комунальникам Рубіжного не платять вже 3 місяці
Працівники комунальної сфери в окупованому Рубіжному на Луганщині понад три місяці не отримують зарплатню.
Про це повідомила Луганська ОВА.
"Зокрема, працівники газової служби, водоканалу, електрики. Багато хто з них не отримав документи рф. Хтось не хоче, хтось – не може", - йдеться в повідомленні.
Найближчий пункт оформлення і видачі паспорту рф – у Новоайдарі. Різними маршрутами необхідно долати від 60 до 70 км із шістьма блокпостами на шляху. Звісно, що за один день це зробити неможливо.
"До речі, аби отримати документи учасника бойових дій на окупованій Луганщині та якісь пільги – треба знов з’явитися до військкомату. Тобто, якщо пощастило якось вціліти, то не факт, що не призвуть ще. Замкнуте коло", - повідомляють в ОВА.
Нагадаємо, мешканці окупованої Луганщини при в'їзді в росію досі мають заповнювати міграційні документи.
- 857 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганська спортсменка стала кращою спринтеркою на велогонці в Іспанії
- 18:00 У Києві прощатимуться із загиблим військовим з Марківщини
- 17:00 росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ
- 17:00 На війні загинув військовий з Білолуцька, його поховають на Харківщині
- 16:00 Луганчани передали чотири позашляховики бійцям штурмового батальйону 92-ої бригади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3291
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1909
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1174
- “На папері красиво, а по факту - розруха”: у Сіверськодонецьку скаржаться на бардак і мародерство 11.06.2025 переглядів: 903