Війська рф намагаються захопити деокуповані села на Луганщині
Опубліковано 08.03.2023 - 12:19
Окупаційні війська зосередили зусилля у напрямку деокупованих населених пунктів на Луганщині.
Про це в ефірі Національного телемарафону розповів начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Бойові дії зараз йдуть біля деокупованого населеного пункту Стельмахівка. Вона під нашим контролем, але в тому напрямку постійно штурмують. Так само бої йдуть у напрямку Макіївка-Невське та Куземівка-Новоселівське. Цих населених пунктів вже майже немає, тому що росіяни їх просто розбили вщент постійними обстрілами важкими калібрами”, - розповів Гайдай.
За його словами, на Луганському фронті росіяни стратегічного успіху не мають.
Нагадаємо, окупанти на Луганщині створюють модульні шпиталі.
- 1014 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
- 18:00 Окупанти на Луганщині судитимуть чоловіка за «держзраду» та «шпигунство»
- 17:00 У Кропивницькому переселенцям передали продуктові набори, дитячі товари та засоби реабілітації
- 16:00 Кабмін спростив повернення молоді з тимчасово окупованих територій
- 14:42 З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1249
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1040
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 998
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 855


Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ 
