Війська рф продовжують спроби наступу поблизу Невського, Білогорівки та Кремінної
12 березня війська рф вели безуспішні наступальні дії поблизу Невського, Червонопопівки, Кремінної, Діброви, Білогорівки та Серебрянського лісництва.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
На Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни намагаються прорвати оборону українських військ.
Ворог здійснив артилерійські обстріли районів Новоселівського, Макіївки, Невського, Діброви та Білогорівки.
Протягом доби авіація Сил оборони завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника, а також 6 ударів – по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.
Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 2 райони зосередження особового складу та військової техніки противника, а також 2 склади боєприпасів і склад пально-мастильних матеріалів.
На тлі великих втрат особового складу у війні, противник використовує альтернативні джерела поповнення живої сили. Так, минулого тижня, було відзначено рух у бік Донецької області потяга із плацкартними вагонами для перевезення в’язнів. Один з вагонів - із засудженими жінками.
Нагадаємо, росіяни намагаються не допустити перекидання українських підрозділів на інші напрямки.
- 512 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Як росія змінює склад влади на окупованій Луганщині: дані дослідження
- 18:00 Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
- 17:00 На ТОТ Луганщини скасували комендантську годину на Великдень: яких міст це не стосується
- 16:00 В Україні спростили процедуру підтвердження страхового стажу: що зміниться
- 15:00 Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Великдень на порозі — сіверськодончанки поділилися улюбленими рецептами пасок 09.04.2026 переглядів: 1509
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 922
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 872
- Пенсійний фонд України запустив онлайн-подачу заяв на допомогу для ВПО 04.04.2026 переглядів: 728


Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Суддю з Луганщини відсторонили від здійснення правосуддя через справу про підкуп