Викрили двох працівниць окупаційної адміністрації на Луганщині
СБУ викрила ще двох окупаційних чиновниць. Вони добровільно працюють у незаконно створених «адміністраціях» на керівних посадах.
Про це повідомила пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Одна правопорушниця за дорученням окупантів очолює в «адміністрації Троїцького району лнр» відділ «культури, молоді та спорту». До російсько-української війни вона працювала у відділі культури Троїцької селищної ради. Але – економістом і займалася закупівлями.
Друга пособниця окупантів призначена на посаду начальника відділу у справах сім’ї та дітей адміністрації Марківського району лнр». Відповідної фахової підготовки вона також не має. Але з 2014 року мешкала в окупованому Луганську і встигла обзавестися корисними зв’язками, завдяки яким і отримала керівний «портфель».
Наразі обидві чиновниці впроваджують на ввірених ділянках окупаційну політику та ідеологію.
Вони відповідатимуть перед законом за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
Правопорушницям повідомили про підозру в колабораційній діяльності.
Їм загрожує до 10 років ув’язнення, заборона обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом 15 років та конфіскація майна.
Нагадаємо, по 15 років тюрми можуть отримати дві луганчанки за «службу» в «митниці лнр».
- 785 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Спецслужби рф залучають дітей до фейкових мінувань в Україні
- 12:38 Окупанти знов намагаються штурмувати Білогорівку
- 11:23 15 років отримають колишні посадовці зі Старобільщини
- 10:30 Затримали російського агента, який «полював» на склади ЗСУ
- 09:45 До "прокуратур лнр" набиратимуть росіян без іспитів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сєвєродонецька дизайнерка створила колекцію стікерів, яка підкорила соцмережі 22.03.2023 переглядів: 2555
- Уряд підтримав експериментальний проєкт для ВПО 22.03.2023 переглядів: 2510
- Розпочали прийом документів про пошкоджене житло на Луганщині 21.03.2023 переглядів: 2103
- Військовий про рідний Сєвєродонецьк: «Він обов'язково буде квітнути!» 24.03.2023 переглядів: 1969