Окупанти продовжують спроби наступати в Луганській області
На Куп’янському та Лиманському напрямку протягом минулої доби, 27 березня, російські військові вели безуспішні наступальні дії в районах населених пунктів Крохмальне, Кремінна, Кузьмине, Білогорівка, Верхньокамянське та Берестове.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Окупанти також здійснили артилерійські обстріли в районах населених пунктів Стельмахівка, Новоселівське, Невське та Білогорівка Луганської області.
Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 9 ударів по районах зосередження особового складу окупантів, а також один - по зенітно-ракетному комплексу. Також протягом минулої доби українські воїни збили 5 ворожих розвідувальних БпЛА різних типів.
Підрозділи ракетних військ та артилерії водночас уразили 3 пункти управління, а також район зосередження живої сили противника, артилерійський підрозділ на вогневій позиції, склад боєприпасів, склад пально-мастильних матеріалів та ще дві важливих цілі окупантів.
Нагадаємо, на Луганщині ЗСУ знешкодили російський комплекс радіоелектронної боротьби.
- 813 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Педагогам на ТОТ Луганщини у москві придумали підручник з історії
- 13:00 Приймають нові заявки на програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади: деталі
- 12:00 Оголосили переможців регіонального рейтингу «Гордість Луганщини 2026»
- 11:00 Три громади Сіверськодонецького району долучилися до виставки «Вишивана Луганщина» (ФОТО)
- 10:01 Сили безпілотних систем уразили ТПД противника на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1303
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1207
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1181
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 998


Приймають нові заявки на програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади: деталі
Оголосили переможців регіонального рейтингу «Гордість Луганщини 2026»
ЛОВА: Школярів з окупованого Луганська навчатимуть вогневої підготовки та навичкам виживання в екстремальних...
