Білогорівка залишається епіцентром бойових дій, - Генштаб
Підрозділи Сил оборони України протягом минулої доби, 29 березня, відбили на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках понад 60 російських атак. В епіцентрі бойових дій залишаються Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
На Лиманському напрямку протягом доби окупанти вели безуспішні наступальні дії в районах Стельмахівки та Виїмки. Артилерійських обстрілів зазнали райони населених пунктів Стельмахівка, Невське, Кузьмине та Білогорівка Луганської області.
Авіація Сил оборони минулої доби завдала 5 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ППО Повітряних Сил ЗСУ знищили російський бомбардувальник Су-24М.
Українські ракетники та артилеристи водночас уразили 3 райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, станцію радіоелектронної боротьби, склад боєприпасів та 2 склади пально-мастильних матеріалів ворога.
Нагадаємо, противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському напрямку та знов намагається штурмувати Білогорівку.
- 760 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:22 Стало відомо, як діятиме Зеленський, якщо путін не приїде на перемовини у Стамбул
- 12:00 Гастрономічна традиція з Сіверськодонецької громади тепер у списку обласної нематеріальної спадщини
- 11:19 Віткофф про переговори між рф і Україною: " Вони не люблять один одного. Ми повинні це змінити"
- 11:00 Ще одну українку на окупованій Луганщині звинуватили у “шпигунстві”
- 10:05 Італія хоче бути "головним героєм" процесу відбудови України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2378
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1307
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1144
- 3 тисячі на переїзд, 5 – на оренду: ще одна громада Луганщини фінансово підтримуватиме ВПО у працевлаштуванні 05.05.2025 переглядів: 1073