Власенко пояснив, чому змінилася кількість населення у Сєвєродонецьку
Опубліковано 30.03.2023 - 10:56
У Сєвєродонецьку збільшилася кількість населення. Наразі у місті проживає близько 8-10 тисяч місцевих мешканців.
Про це у телемарафоні розповів голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.
За його словами, цивільних у місті стало більше з приходом весни. Люди повертаються з сільської місцевості та з тилу окупованих територій.
Також у Сєвєродонецьку багато російських військових. “Мабуть, половина житлового фонду заселена російськими військовими”, - сказав Власенко.
Нагадаємо, раніше Власенко повідомляв, що російські окупанти для того, щоб показати, як вони відновлюють Сєвєродонецьк, використовують пропаганду.
- 2605 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 На окупованій Луганщині загарбники ставлять антени «Русский мир» після заборони інших
- 14:00 «Навіть Яндекс не відкривається». Жителі Луганщини про роботу інтернету
- 12:00 Інвестори заборгували майже 200 мільйонів рублів робітникам на окупованій Луганщині. Дітей посвятили в «орлят»
- 09:29 15 разів загарбники атакували на Лиманській ділянці фронту минулої доби
- 17:00 ЛОВА: Луганщина - перша в країні за часткою місцевих бюджетів, спрямованих на оборону
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10571
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8274
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1861
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 880