Росіяни відміняють єдиний державний іспит на окупованих та прикордонних територіях рф
У прикордонних регіонах рф запроваджується особливий порядок проведення державної підсумкової атестації та прийому до вузів та коледжів. Відповідний закон схвалили на пленарному засіданні ради федерації.
Про це повідомляють змі окупантів.
Закон регламентує особливий порядок складання іспитів для територій, що зазнають обстрілів. Так, наприклад, йдеться про можливість випускників шкіл самостійно обрати, які іспити вони складатимуть для вступу до вузу чи коледжу – єдиний державний іспит чи вступні випробування, встановлені освітньою організацією.
Окупанти вважають, що «проводити звичне ЄДІ в умовах, коли поряд проходить лінія фронту, - нерозумно».
Законопроєкт також буде поширений на прикордонні регіони росії, наприклад Белградську або Курську області. Здобуття атестату без складання ЄДІ дозволить продовжити подальшу освіту, незважаючи на важкі обставини. Список шкіл, які під особливі умови, визначить міністерство освіти рф.
Нагадаємо, у школах на окупованих територіях допомагатимуть оформляти російські паспорти.
- 602 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
- 16:30 Луганські ВПО можуть звернутися до кремінських лікарів (ТЕЛЕФОНИ)
- 14:00 Луганські прикордонники знищили близько десятка ворожих гармат
- 12:00 Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 531
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 463
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 408
- У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками 12.01.2026 переглядів: 380


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату