Російські окупанти відправили спецназ для підкріплення військ під Кремінною, - ISW
У районі Кремінної розгорнулася бригада спецназу рф. Її направили для допомоги виснаженим підрозділам російської армії.
Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).
Колишній міністр внутрішніх справ “лнр” Віталій Кисельов опублікував кадри, як нібито снайпери 3-ї окремої бригади спеціального призначення (спецназу) головного управління генштабу зс рф (гру) діють поблизу Кремінної.
“Поширення відеозаписів 3-ї бригади спецназу за останні кілька днів може свідчити про те, що вони розгорнулися в цьому районі нещодавно і допомагають підтримувати виснажені підрозділи Західного військового округу (ЗВО), які були віддані вирішальним операціям у цьому районі з початку 2023 року”, – вважають аналітики Інституту.
Нагадаємо, окупанти планують "мобілізувати" 400 тисяч військових під виглядом добровольців.
- 1100 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:30 “Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
- 14:00 Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень
- 12:30 Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
- 11:00 Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
- 09:30 Окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу двох сіл Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 946
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 853
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 701
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 651


“Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень
Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн