Росіяни збирають інформацію про порожні будинки на Луганщині
У Сватовому загарбники формують житловий фонд із пустих домівок.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У Сватовому колаборанти випитують у сусідів про місце перебування господарів пустих будинків - зокрема, куди виїхали та як були налаштовані. Таким чином у місті формують так званий «житловий фонд республіки».
Раніше повідомлялося, що у Старобільську так звана окупаційна “влада” використовує представників комунальних служб для заселення військовослужбовців російських окупаційних військ у квартири та будинки, що тимчасово залишили громадяни України. Такі дії відбуваються під виглядом профілактичних перевірок показників лічильників комунальними службами.
Нагадаємо, на окупованій частині Луганської області почастішали випадки вивезення мирних громадян у невідомому напрямку без жодних пояснень після вибіркових перевірок мобільних телефонів.
- 1126 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оновлення Стратегії розвитку Рубіжанської громади: мешканців закликають долучатися
- 18:00 €350 млн для відновлення житла: Кулеба назвав ключові напрями фінансування
- 17:00 Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
- 16:01 Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
- 15:00 На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: росіяни вивозять старшокласників з ТОТ Луганщини до татарстану, а бензин у Сіверськодонецьку подорожчав у чотири рази 30.06.2026 переглядів: 1445
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 1360
- Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ 01.07.2026 переглядів: 917
- Штурмував Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ: ще один бойовик отримав довічне 01.07.2026 переглядів: 908


Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
