На Луганщині основний тиск росіяни зосередили під Кремінною
Минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії у районі Кремінної.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Ворожих артилерійських обстрілів зазнали Новоселівське, Невське, Діброва, Білогорівка.
«Мотострілецькі підрозділи, танкові та повітрянодесантні війська рф, що діють в нашому регіоні, вже упродовж значного проміжку часу зав’язли на декількох напрямках та лише знижують бойовий потенціал свого війська, – наголосив виконуючий обов’язки начальника Луганської ОВА Олексій Смирнов. – Крім того, завдяки злагоджено організованій нашій обороні, у ворога немає значної переваги в повітрі, яку ми спостерігали в перші місяці вторгнення. Тому авіація не стала тією складовою, завдяки якій вони могли би домінувати».
Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Окрім того, українські військові знищили 3 БпЛА різних типів («Орлан-10», «Supercam» та «Ланцет-3»), а також 3 коригованих авіаційних бомби.
Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили 2 райони зосередження живої сили противника, 2 склади пально-мастильних матеріалів та ворожу станцію радіоелектронної боротьби.
Нагаадаємо, на Луганщині нацгвардійці знищили понад 150 окупантів.
- 1176 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:23 ЗСУ влучили в один з найбільших в рф виробників хімічних джерел струму: там лунали вибухи
- 15:00 Окупанти назвали сіверськодонецький “Азот” філією підприємства з рф: що про нього відомо
- 14:49 Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais
- 14:00 Реорганізують Сєвєродонецьку санаторну школу
- 13:49 Трамп заявив, що рф та Україна провели "великий обмін полоненими", а ЗМІ пишуть, що процес ще триває
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти хочуть вкласти понад 90 млрд рублів у захоплену Луганщину, щоб «заякорити» та «застовпити» там бізнес росіян 16.05.2025 переглядів: 3513
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 3427
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1687
- На Київщині прощатимуться із загиблим поліцейським з Луганщини 21.05.2025 переглядів: 1277