На Луганщині окупанти викрадають людей, грабують дитсадки та цвинтарі
На Луганщині російські загарбники не припиняють насильницькі викрадати цивільне населення.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Зокрема, у Старобільську вони проводять обшуки місць проживання громадян, яких підозрюють у підтримці України та вивозять людей у невідомому напрямку – без повернення.
Поряд, у Чмирівці, у дитячому садочку загарбники демонтували котельню, елементи якою зникли в невідомому напрямку.
На Попаснянщині окупанти знімають кам'яні пам'ятники з могил на кладовищах, везуть їх в Кадіївку, де перешліфовують надписи.
Потім на крадені з цвинтарів плитах наносять прізвища та ім'я вбитих загарбників. Рішення обумовлене тим, що це більш ніж в три рази дешевше, ніж замовляти новий пам'ятник.
Нагаадаємо, на окупованій Луганщині все частіше фіксуються викрадання людей.
- 764 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганському бізнесу назвуть критерії визначення підприємств критично важливими
- 18:00 11 вихованцям сіверськодонецьких ДЮСШ виплатили допомогу
- 17:09 Синоптикиня сказала, де в Україні буде найхолодніше на вихідних
- 17:00 У Києві хаб Старобільської РДА продовжує видачу гуманітарної допомоги
- 16:23 Китай заявив, що не має наміру разом із росією вести "боротьбу з неонацизмом"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2850
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2130
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1205
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1052