У Сєвєродонецьку забирають до комендатури людей, які шукають зв’язок на дахах
У деяких районах Сєвєродонецька люди знайшли місця на дахах багатоповерхівок, звідки можна зателефонувати рідним.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Однак про цю можливість швидко стало відомо. Відтоді російські військові почали уважно оглядати дахи. Кого там знаходять – забирають до комендатури.
Також вже декілька місяців на окупованій території Луганщини залишається не розв’язаною юридична колізія, що виникла при переході від одного законодавства до іншого. Так, за російськими законами звільнення зі служби за віком відбувається у 50 років, а за законами самопроголошеної “лнр” – у 55.
“Втім, не зважаючи на численні звернення людей, окупаційна влада маніпулює строками впровадження законодавства рф, зокрема, у цьому питанні. Це дає змогу й примусово мобілізувати більшу кількість осіб, й, відповідно, звільняти зі служби значно пізніше”, – зазначили в ОВА.
Нагадаємо, окупанти обіцяють повернути мобільний інтернет, проте тепер відбирають телефони та заборонили виїжджати.
- 1051 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:01 Сильні морози та сніг у деяких регіонах - синоптикиня надала прогноз погоди на неділю
- 16:30 На Кубку України зі стрибків у воду луганчани взяли “срібло” та “бронзу”
- 16:00 рф може окупувати решту східної частини Донбасу до кінця року, - The Independent
- 15:00 У школах на окупованій Луганщині охоронцям дозволяють обшукувати дітей, - "Жовта Стрічка"
- 14:30 ЗМІ повідомляють, що Зеленський не готовий підписати угоду з США: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2674
- У нових алгоритмах підтримки ВПО обіцяють врахувати особливості кожної області 17.02.2025 переглядів: 1946
- “Дорога додому”. Сіверськодонецькі музиканти влаштували квартирник у гумхабі у Дніпрі 16.02.2025 переглядів: 1938
- Опублікували перелік заходів для підтримки ВПО громадами Луганщини 17.02.2025 переглядів: 1176