Сєвєродонецька школярка дослідила енергетичний менеджмент школи та стала призеркою всеукраїнського конкурсу
Школярка з Сєвєродонецька стала призеркою всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище» взяла участь учениця 9-го класу СЗШ I-III ступенів № 4 Сєвєродонецька Вероніка Волохова.
Захід організував Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з громадською організацію «Екологічний клуб "Еремурус"».
Загалом на зазначений конкурс надійшло 248 проєктів за 5 номінаціями (184 – учнівських та студентських робіт, 64 – педагогічних).
Вероніка Волохова зі своєю роботою «Енергетичний менеджмент школи» (науковий керівник - Лідія Тінькова) у фінальному етапі заходу посіла ІІ місце.
Нагадаємо, луганчанка стала лауреаткою премії у Міжнародних Європейських іграх.
- 684 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
- 18:00 Окупанти на Луганщині судитимуть чоловіка за «держзраду» та «шпигунство»
- 17:00 У Кропивницькому переселенцям передали продуктові набори, дитячі товари та засоби реабілітації
- 16:00 Кабмін спростив повернення молоді з тимчасово окупованих територій
- 14:42 З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1266
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1051
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1015
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 913


Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ 
