"Вагнерівці" та російські солдати влаштували перестрілку між собою на Луганщині
Опубліковано 24.04.2023 - 08:58
Військовослужбовці зс рф та представники ПВК “вагнер” побилися між собою та влаштували перестрілку. Є загиблі.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Нещодавно у населеному пункті Станиця Луганська Луганської області відбулася бійка між військовослужбовцями зс рф та найманцями ПВК “вагнер”. Згодом вона переросла у перестрілку.
Внаслідок конфлікту є загиблі з обох сторін.
Нагадаємо, росіяни застосували крилаті авіаційні бомби на Луганщині.
- 891 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 713
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 664
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 612
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 590


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
