Окупанти облаштовують школи під шпиталі, а «відмовників» воювати відправляють «на підвал»
На Сватівщині загарбники переобладнали у шпиталь школу. При відмові воювати окупанти відправляють на підвал.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Медичні заклади на тимчасово окупованій території переповнені пораненими окупантами, внаслідок чого противник вимушений використовувати навчальні заклади у власних цілях.
Так, у Містках загарбники облаштували місцеву школу під військовий шпиталь. Там перебуває велика кількість поранених росіян. Крім того, у всіх медичних закладах окупантів існує великий дефіцит медикаментів та перев’язувальних матеріалів.
За інформацією ЛОВА, тих, хто відмовляється воювати, знову відправляють «на підвал». Раніше, після певного розголосу у ЗМІ, таку діяльність припиняли, але коли відмовників стало більше, ворог відновив застосування примусових заходів.
Нагадаємо, "вагнерівці" та російські солдати влаштували перестрілку між собою на Луганщині.
- 769 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 710
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 659
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 608
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 580


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
