На Луганщині дістали з-під завалів трьох загиблих (Відео)
Поліцейські дістали з-під завалів останки трьох людей, які загинули внаслідок російського обстрілу деокупованої Новоєгорівки.
Про це повідомляє поліція Луганської області.
Ще 17 квітня до поліції надійшла інформація про те, що під час ракетного обстрілу з боку окупаційних військ рф Новоєгорівки Сватівського району ракета потрапила в приватний будинок, який загорівся. Внаслідок обстрілу загинули троє чоловіків та поранення отримала жінка, які на момент обстрілу знаходилися в будинку. Жінку військові госпіталізували до лікарні, а тіла загиблих чоловіків залишилися під завалами.
Через щільні обстріли росіян поліцейським не завжди вдається дістатися до деокупованих сіл. Тільки вчора, 26 квітня, вони приїхали до населеного пункту.
На місці влучання ракети поліцейські почали розбирати завали будинку та виявили фрагменти тіл загиблих чоловіків. Для встановлення осіб загиблих найближчим часом рештки спрямують на ДНК експертизу.
Керівник Луганської ОВА Артем Лисогор уточнював, що людей не змогли врятувати з-під завалів через щільний артобстріл.
Нагадаємо, окупанти обстріляли звільнені населені пункти Луганської області.
- 762 перегляди
Читайте також:
- Паливозаправники, вантажівки з боєприпасами, бронетехніка: у 3 ОШБр розповіли, як знаходять військові цілі на ТОТ...
- Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
- ЛОВА: Окупанти готують дітей з Луганщини до норм ГПО, а у Сіверськодонецьку більшає нападів безпритульних тварин
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Представник Луганщини Ілля Точений увійшов до правління Української асоціації молодіжних рад
- 12:00 Паливозаправники, вантажівки з боєприпасами, бронетехніка: у 3 ОШБр розповіли, як знаходять військові цілі на ТОТ...
- 11:00 Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
- 10:00 Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
- 09:00 ЛОВА: Окупанти готують дітей з Луганщини до норм ГПО, а у Сіверськодонецьку більшає нападів безпритульних тварин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1837
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1583
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1465
- На Лиманському напрямку ворог атакував поблизу п'яти населених пунктів 11.06.2026 переглядів: 1151


Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
На Лиманському напрямку ворог здійснив 22 атаки
