Рубіжанські лікарі консультують переселенців у Вінниці
У Вінниці на базі хабу для луганчан приймають невролог, психіатр, гінеколог, лікар УЗД.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Там працює бригада лікарів КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня». Із понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 можна отримати консультацію невролога та психіатра.
Із 1 травня розпочала прийом акушер-гінеколог. Попередній запис не потрібен. Лікар УЗД проводить обстеження внутрішніх органів, легенів, суглобів, щитовидної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів та інше. Запис та запитання за телефоном 096 233 37 77 з 10:00 до 15:00.
Всі консультації та обстеження проводяться безкоштовно. За потребою та при наявності видаються ліки.
Крім того, сімейний лікар та медична сестра Центру первинної медико-санітарної допомоги Рубіжного допомагають пацієнтам з виміром тиску, глюкози та з інших медичних питань.
Гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м. Вінниця, вул. Праведників світу (стара назва - вул. Максимовича), 43-Б.
Нагадаємо, уряд доповнив перелік категорій ВПО, які мають право на отримання тимчасового житла.
- 700 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
- 18:00 Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
- 17:00 Рубіжанина, якого в Україні підозрюють у держзраді, у рф засудили до 18 років за «тероризм», – росЗМІ
- 16:00 До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
- 15:01 Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4357
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1701
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1012
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 841


Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
