У Лисичанську з початку року не виплачують зарплати комунальникам
Жителі Лисичанська заявляють про відсутність оплати праці з боку окупаційної влади.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Серед тих, хто звернувся з таким питанням, і комунальники, і вчителі.
Окупанти вкотре пообіцяли виплатити зарплату, але у червні. Це буде перша виплата у 2023 році.
Тим часом на Луганщину прибуває все більше медичних працівників з рф, щоб лікувати поранених російських солдат.
Так, у Хрустальний завітала делегація з Башкортостану, а до самого Луганську у шпиталі прибули лікарі з Московської області. Їм обіцяють ротацію через місяць, але попередні бригади вже перебувають на ТОТ декілька місяців без заміни.
Нагадаємо, керівник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк повідомляв, що зарплати на комунальних підприємствах окупанти не виплачують по декілька місяців.
- 756 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
- 12:00 Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
- 11:00 У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
- 10:00 Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
- 09:00 ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1005
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 928
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 701
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 699


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
