Російським сенаторам, які підтримали «приєднання» до рф окупованих регіонів України, загрожує довічне ув’язнення
Служба безпеки та Офіс Генерального прокурора зібрали масштабну доказову базу на 170 сенаторів ради федерації федеральних зборів рф, які сприяли тимчасовій окупації частини східних та південних регіонів України.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
У лютому 2022 року всі вони підтримали ратифікацію «договору про дружбу, співробітництво та взаємодопомогу» між країною-агресором і терористичними організаціями «л/днр».
Також посадовці одностайно підтримали звернення президента росії про використання зс рф за межами країни. Тим самим сенатори сприяли реалізації плану москви щодо ведення агресивної війни проти України.
Крім того, у жовтні минулого року вони ратифікували «договори про входження» до складу рф тимчасово окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили російським сенаторам про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України);
- ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни).
Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Досудове розслідування проводять співробітники СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
Нагадаємо, члену партії «ЛДПР» загрожує 15 років тюрми за передачу гумвантажу для військ рф у Лисичанську.
- 542 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 До 13 років засудили псевдопосадовицю окупаційних «міністерств» ТОТ Луганщини
- 13:00 Представник Луганщини Ілля Точений увійшов до правління Української асоціації молодіжних рад
- 12:00 Паливозаправники, вантажівки з боєприпасами, бронетехніка: у 3 ОШБр розповіли, як знаходять військові цілі на ТОТ...
- 11:00 Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
- 10:00 Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1848
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1584
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1466
- На Лиманському напрямку ворог атакував поблизу п'яти населених пунктів 11.06.2026 переглядів: 1152


Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
На Лиманському напрямку ворог здійснив 22 атаки
