Лисичанин став призером Міжнародного конкурсу з української мови

Визначили переможців та призерів ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Одним із них став став лисичанин Микола Григор’єв.

Про це повідомила Луганська ОВА.

У фіналі, що відбувався в дистанційній формі 24 березня, змагалися 806 знавців української мови із закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти. Переможцями конкурсу стали 72 учасники.

У кожній із 12 конкурсних категорій визначено одного переможця, який посів перше місце, двох осіб, які здобули друге місце, трьох осіб, які вибороли третє місце згідно з рейтингом результатів.

Студент Лисичанського гірничо-індустріального фахового коледжу Микола Григор’єв посів третє місце.

Нагадаємо, луганські спортсмени вибороли нагороди Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування.