Луганським оборонцям збирають на безпілотник
Опубліковано 12.05.2023 - 18:30
Волонтерська група Сєвєродонецької міської територіальної громади (координатор Юрій Широков) здійснює збір коштів на придбання авіаційного безпілотного комплексу «Привид-С1» для передачі бійцям спецпідрозділу ЗСУ, які боронять Луганщину.
Про це «Сєвєродонецьк онлайн» повідомив Юрій Широков.
«Україна планує деокупацію територій і наш підрозділ розвідки потребує такого безпілотника. Я сподіваюся, що наші жителі підключатимуться, як і іноземці, і ми зберемо потрібну суму», - каже волонтер.
Безпілотник коштуватиме 185 тисяч гривень.
Долучитися можна тут.
Велике інтерв'ю з Юрієм Широковим читайте на "Сєвєродонецьк онлайн".
Нагадаємо, дрони та антидронову рушницю передали захисникам Луганщини.
- 521 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:05 Європейські лідери приголомшені результатами розмови Трампа з путіним, - FT
- 09:00 Десятки тисяч дітей на Луганщині окупанти втягнули до «руху перших», в Айдарі посилили перевірки, - ЛОВА
- 08:41 Окупанти застосували на Луганщині БпЛА, РСЗВ та ствольну артилерію
- 23:06 Розмова Зеленського та Трампа: головні заяви президента України після діалогу з лідером США
- 21:43 Трамп та путін провели телефонну розмову: що кажуть у Білому Дому та Кремлі щодо результатів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 2871
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1621
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1521
- «Робота є? Інженер заводу Азот, іди на будівництво лопатою кидай», - містяни про життя в окупованому Сіверськодонецьку 12.05.2025 переглядів: 1162