Ще сім танків росіян знищили на Лиманському та Куп’янському напрямках.
Знищили сім танків (два Т-80 і п’ять Т-72), два міномети, протитанкову гармату «Рапіра», дрон-камікадзе «Ланцет» та 11 автівок ворога на Лиманському та Куп’янському напрямках.
Про це у телемарафоні «Єдині новини» повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.
632 артилерійських удари завдали росіяни по українських позиціях на цій ділянці фронту минулої доби.
«Ворог там активізувався. 11 бойових зіткнень відбулося за цю добу», - каже Череватий.
Але українські військові відбили всі атаки та нанесли противнику значних втрат: 58 окупантів вбили, 94 поранили, двоє потрапили до полону.
За словами Череватого, ворог вже не вперше робить спроби атакувати.
Нагадаємо, чотирьох росіян взяли у полон, знищили танк Т-72, станцію РЕБ та командно-спостережний пункт ворога на Лимано-Куп’янському напрямку.
- 447 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Рубіжному пенсіонери стоять у чергах за їжею, яку наливають у пакети (ФОТО)
- 18:00 “Гарантуємо анонімність”: сіверськодончан закликають пройти опитування щодо потреб у житлі та працевлаштуванні
- 17:00 В одному з луганських гумхабів у Києві відкрили бібліотеку
- 16:10 В Україні затвердили склад уряду під керівництвом Юлії Свириденко: хто за що відповідає
- 16:00 Питаннями ветеранської політики ГУНП Луганщини опікуватиметься ветеран з Дніпра
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12407
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 6406
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4809
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 4199