Петиція про присвоєння Сєвєродонецьку звання “Місто-герой” не набрала необхідну кількість підписів
Петиція на сайті президента “Про присвоєння почесного звання Місто-герой України місту Сєвєродонецьк” не набрала необхідної кількості підписів. З потрібних 25 тисяч її підписали всього 692 людини.
Про це йдеться на сайті петицій президенту України.
Петицію оприлюднили 22 лютого 2023 року. На збір необхідної кількості підписів дається 92 дні, тобто час на підписання минув наприкінці травня.
Ініціатором петиції був Ігор Левчук.
“Прошу Президента України Зеленського Володимира Олександровича присвоїти почесне звання Місто герой України місту Сєвєродонецьк,так як воно дуже сильно постраждало через війну Росії проти України!!!Дуже прошу підтримати цю петицію!!!”, – йшлося в тексті петиції.
Нагадаємо, у 2022 році створювали таку саму петицію, але вона теж не зібрала необхідної кількості голосів.
- 989 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські поліцейські провели безпековий захід для дітей ВПО у шелтері Дніпра
- 18:00 Сєвєродонецька МВА підписала меморандум з громадою на Київщині
- 17:40 У четвер в Україні похолодання, сильні дощі і вітер: коли прийде тепло
- 17:00 Луганських ВПО запрошують на День вишиванки у Київ
- 16:59 Рада Європи вирішила створити спецтрибунал з розслідування злочинів росії в Україні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2418
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 1922
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1274
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1182