4 золоті та 2 срібні медалі здобули сєвєродонецькі тенісисти у Німеччині

4 золоті та 2 срібні медалі  здобули сєвєродонецькі тенісисти у Німеччині

4 золоті та 2 срібні медалі здобули вихованки КДЮСШ 1 з великого та настільного тенісу на турнірах у Німеччині.

Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.

10-11 червня у Дюссєльдорфі відбувся Клубний чемпіонат Німеччини з тенісу настільного u15, Дуйсбург. Вихованки КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області Поліна Кривошея і Ілона Бугай увійшли в склад команди Боруссіі Дюссельдорф та посіли І місце.
Тренер: Олександр Мінін.

З 9 по 11 червня проходив Регіональний Чемпіонат з тенісу серед юніорок (округ Дрезден, Німеччина) U12.

Тенісистка КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Стелла Кобзєва в одиночному розряді стала найкращою та виборола золото, а в парному розряді - ІІ місце - срібло.
Тренер: Юлія Бєлімготова.

10 червня в Дюссельдорфі відбулися змагання з тенісу настільного топ 24 Західноі Німеччини u19.

Сєвєродончанка Юлія Пелих (КДЮСШ 1) одержала срібло (ІІ місце).

8 червня в Німеччині у місті Дуйсбург відбувся Клубний чемпіонат Західноі Німеччини U 13 з тенісу настільного.

Команда Боруссія - Дюссельдорф, в складі якої була спортсменка з КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області Ілона Бугай, посіла І місце, а дівчина здобула золото.

Нагадаємо, сєвєродончанин потрапив до п'ятірки кращих гравців чемпіонату України з шахів.