Новостворений бізнес може отримати компенсацію за працевлаштування ВПО
Відтепер й новостворений бізнес зможе скористатись урядовою програмою підтримки роботодавців за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та отримати компенсацію. Відповідні зміни ухвалив Кабмін.
Про це повідомляє Міністерство економіки України.
“Програма фінансового стимулювання роботодавців, які беруть на роботу внутрішніх переселенців - одна з комплексу заходів Уряду, спрямованих на підтримку ВПО та покращення ситуації на ринку праці. Лише з початку цього року компенсацію від держави за працевлаштування переселенців отримали понад 3,5 тисячі підприємців, які надали роботу майже 7 тисячам українців, що змушені були переїхати з небезпечних регіонів. Загалом їм вже перераховано 78 млн грн. Зміни до умов програми дозволять отримувати таку компенсацію і новоствореному бізнесу, який забезпечує роботою ВПО”, - пояснила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.
Зокрема, змінами до порядку надання компенсації передбачається, що:
- отримати компенсацію за працевлаштування ВПО може підприємство, яке було створено після повномасштабного вторгнення - для участі в програмі йому потрібно надати податкову звітність за останній звітній період на дату подання заяви на отримання компенсації, а не за 2021 рік, як було раніше;
- компенсація надається роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які отримали статус після введення воєнного стану;
- посилюється контроль за дотриманням умов дії програми - відтепер центри зайнятості запроваджують моніторинг збереження зайнятості працівників.
Нагадаємо, раніше в Мінреінтеграції роз’ясняли, як підприємці можуть отримати компенсацію за працевлаштування переселенців.
- 758 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 На Луганщині прикордонники знищили радіостанцію окупантів за $600 тисяч
- 15:30 Рубіжанська гімназія – серед призерів виставки Сучасні заклади освіти»
- 14:00 Велоспортсменка з Луганщини здобула три медалі на чемпіонаті України
- 13:17 Грошова допомога для чорнобильців Гірської громади: хто може подати заяви
- 12:30 Що задекларував ексмер Лисичанська, нардеп Сергій Дунаєв за 2025 рік
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1669
- Загинув 29-річний захисник з Луганщини Сергій Тімофєєв 21.03.2026 переглядів: 717
- Кабмін виділив кошти на житлові програми для ВПО 20.03.2026 переглядів: 645
- У Лисичанській громаді розширили коло отримувачів компенсації за «єОселею» 19.03.2026 переглядів: 582


На Луганщині прикордонники знищили радіостанцію окупантів за $600 тисяч
Що задекларував ексмер Лисичанська, нардеп Сергій Дунаєв за 2025 рік
Партизани «АТЕШ» заблокували рух на залізничному вузлі поблизу окупованого Луганська