У вцілілих багатоповерхівках Лисичанська розташувалися окупанти
У Лисичанську війська рф розташувались в житлових кварталах – доступ туди обмежений. Жителів окупованої Луганщини на законодавчому рівні примушують відмовлятися від українського громадянства.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У Лисичанську у вцілілих багатоповерхівках розташувалися військові рф. Доступ до певних кварталів для цивільних обмежений.
Також повідомляється, на рф уведено в дію закон щодо особливостей правового положення громадян росії, маючих громадянство України, дія якого розповсюджується на окуповані території.
«Якщо просто – людину примушують задекларувати відмову від громадянства України, після чого вона зобов’язується утриматися від використання паспорту та інших документів українського зразка. І одразу підпадає під перевірку. У разі порушення її позбавлятимуть ще й громадянства рф і обмежать доступ практично до усіх державних послуг», - прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, у Невському росіяни зруйнували ще чотири будинки.
- 1291 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Судитимуть п’ятьох окупаційних «правоохоронців» з Луганщини
- 18:00 Воїни бригади «Лють» отримали відзнаки, серед них – луганська волонтерка
- 17:05 Стало відомо, яка частина України першою "відчує весну"
- 17:00 У Києві два дні видаватимуть продукти переселенцям – як отримати
- 16:06 Борис Джонсон про угоду США щодо копалин України: "Грабіжницька, як і ленд-ліз у 1941 році"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув патрульний Луганської області 23.02.2025 переглядів: 2384
- Переселенців з Луганщини запрошують на поселення в гуртожиток на Рівненщині 21.02.2025 переглядів: 1700
- Влада розглядає можливість використання коштів окупованих міст на придбання житла, - Шуляк 22.02.2025 переглядів: 1569
- Звільнили очільницю ще одного комунального закладу Сіверськодонецька 21.02.2025 переглядів: 1217