Ветеран велосипедного спорту Луганщини здобув три “золота” на Всеукраїнських іграх

86-річний ветеран велосипедного спорту Луганщини Євген Ігнатов завоював три золоті медалі на Х Всеукраїнських літніх іграх ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з велосипедного спорту на шосе.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Луганський спортсмен виступив у віковій категорії 80+ та став переможцем у трьох дисциплінах: І місце в індивідуальній гонці, І місце в груповій гонці на 20 км та І місце в гонці в гору на 1,5 км.

Змагання відбулися з 14 по 18 червня у Білій Церкві. Для спортсмена з Луганщини вони стали одними з етапів підготовки до Кубка Світу.

Нагадаємо, провідна спортсменка Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності посіла перше місце чемпіонату України серед чоловіків та жінок з велосипедного спорту на треку.