Спортсмени з Луганщини стали переможцями Всеукраїнських змагань з велосипедного туризму

Команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, до складу якої увійшли вихованці та педагоги закладу, здобула перемогу на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму - велосипедний туризм.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Змагання відбулися з 14 по 18 червня у Кропивницькому. У них взяли участь понад 120 учасників з різних регіонів України. Змагання проводилися у наступних вікових групах: дорослі, старші юнаки, молодші юнаки. Учасники змагалися на коротких та довгих комплексних дистанціях з різними видами орієнтування.

Команда з Луганщини на короткій комплексній дистанції посіла друге місце, а на довгій дистанції з різними видами орієнтування – перше місце.

У загальному заліку за сумою двох днів змагань серед дорослої вікової групи визначилися переможці та призери:

• Перше місце – команда Луганської області,
  • Друге місце – команда Харківської області,
  • Третє місце – команда міста Кропивницького.

Нагадаємо, 86-річний ветеран велосипедного спорту Луганщини Євген Ігнатов завоював три золоті медалі на Х Всеукраїнських літніх іграх ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з велосипедного спорту на шосе.