Луганський криміналіст пройде навчання у Японії
Десять криміналістів Національної поліції з різних областей України відвідають префектури Фукусіми та Токіо для обміну досвідом із японськими колегами. Серед них – представник Луганщини.
Про це “Сєвєродонецьк онлайн” повідомили в поліції Луганської області в ексклюзивному коментарі.
Під час навчального візиту поліцейські обміняються досвідом з упізнання тіл, проведення процедури ексгумації масових поховань та збору зразків, а також встановлення ДНК.
Як повідомили у поліції, від Луганської області у Японію відправився начальник відділу криміналістичного забезпечення ГУНП в Луганській області.
За інформацією, в Україні правоохоронці зафіксували 85 тисяч воєнних злочинів. Це звірства росіян як на окупованих, так і на звільнених територіях. Мова йде, зокрема, про масові обстріли, куди саме криміналісти безпосередньо приїжджають одні з перших на місця.
Також відомо, що 3,5 тисячі загиблих в Україні осіб залишаються неідентифікованими, тож в поліції сподіваються, що нові знання, навички, обладнання, яке нададуть партнери, сприятимуть більш ефективній роботі поліцейських.
Нагадаємо, луганські поліцейські допомагають жителям деокупованої Харківщини.
- 673 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Завтра у Києві луганчан проконсультує фахівець обласного управління ПФУ
- 18:00 Сіверськодончани відсвяткували День вишиванки у Дніпрі (ФОТО)
- 17:06 У п'ятницю половина України мерзнутиме при +8, інша половина - грітиметься при +21
- 17:00 Громада Луганщини надає грошову допомогу захисникам: контакти для отримання
- 16:32 Трамп про переговори між рф та Україною: "Нічого не станеться, доки я не зустрінуся з путіним"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2436
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 2067
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1470
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1203