На значній частині Луганщини відсутній зв’язок, але окупанти готують до «голосування» тервиборчкоми
Міста та села Луганщини мають проблеми з інтернетом та мобільним зв’язком, але до автоматизованої системи «Вибори» окупанти під'єднали усі виборчі територіальні комісії.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Багато міст і сіл окупованої Луганщини залишається без інтернету та мобільного зв’язку, які ворог відключив для простішого контролю населення. Втім, дехто намагається організовувати на цьому бізнес, пропонуючи одноразово скористатися послугою за гроші. Так, у Гірському 30 хвилин у мережі коштують 100 рублів», - йдеться в повідомленні.
Водночас до автоматизованої системи «Вибори» на території самопроголошеної «лнр» росіяни під'єднали усі територіальні комісії. Планують ще й кожну дільничну.
Також ЛОВА інформує про те, що жителям ТОТ все частіше погрожують депортацією у разі відсутності паспорта рф. Прийняли закон, за яким це можна зробити з 1 липня наступного року.
«Поки що росіяни вдаються до шантажу. До прикладу, змушують працівників підприємств, які ще не мають паспорта рф, заповнювати «міграційні картки», що дозволяють лише тимчасове перебування на окупованих територіях», - додають в ЛОВА.
Такий дозвіл діє 180 днів.
Нагадаємо, окупанти готуються провести вибори до «місцевих рад» на Луганщині.
- 659 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:05 «Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок
- 13:00 За пособництво росіянам до 11 років тюрми засудили ексначальницю залізничної станції з Луганщини
- 12:00 У Києві луганським ВПО видали гумдопомогу від благодійників
- 11:00 Нагородили луганських поліцейських, які несуть службу на Куп’янщині
- 10:00 Ще одна громада Луганщини запровадила програму працевлаштування ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 870
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 683
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 459
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 401


«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок
За пособництво росіянам до 11 років тюрми засудили ексначальницю залізничної станції з Луганщини
ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу