«Нехай там пахне домом»: сєвєродончанин випустив лінійку патріотичних ароматизаторів для авто
Архітектор із Сєвєродонецька Дмитро Прудов доповнив мерч, присвячений рідному місту, ароматизаторами для автомобілів.
Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.
«Для багатьох з нас наше авто у свій час врятувало нам життя і стало нашим будинком на колесах, де ми ночували, їли, ховалися від непогоди, зберігали в ньому майно, навіть святкували дні народження. Тому наступна «фішка» нашого патріотичного флешмобу присвячена саме нашим автомобілям, нехай там пахне домом», - написав він.
Так само як тематичні футболки та інша сувенірна продукція, випущена Прудовим, ароматизатори мають патріотичний фірмовий принт, пов'язаний із Сєвєродонецьком.
Дмитро Прудов вже майже рік живе у Києві, а у Сєвєродонецьку був відомий своїми роботами "GoodZone", "PuzoPub", мережею кав'ярень "CoffeePanda", стелою у сквері Гоголя та іншими.
Нагадаємо, що наприкінці червня він випустив перший мерч, щоб популяризувати свій край.
- 983 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
- 15:45 Окупанти на Луганщині використали дітей у релігійних заходах у зоні бойових дій, - Спротив
- 14:00 «Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
- 12:30 Які луганські спортсмени увійшли до складу національних збірних у 2026 році
- 11:00 Отримала підозру колишня ветеринарка, яка стала «урядовицею» на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 635
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 619
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 551
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 408


Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
«Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
Окупанти намагалися просунутися біля Новоєгорівки