Росіяни наступали з двох напрямків на Луганщині
Протягом минулої доби, 26 липня, російські окупанти намагалися наступати на Луганщині з двох напрямків. Проте українські військові відбили атаки.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
На Куп’янському напрямку росіяни вели безуспішні наступальні дії південніше Новоселівського Луганської області. На Лиманському – у районі південніше Діброви Луганської області.
Також артилерійських обстрілів зазнали Невське та Білогорівка Луганської області.
За інформацією Луганської ОВА, у росіян практично безліміт артилерійських снарядів, вони використовують їх уздовж усієї лінії бойового зіткнення.
Нагадаємо, окупанти 25 липня зробили безуспішну спробу просунутися поблизу Діброви.
Також повідомлялося, що на Лимано-Куп’янському напрямку стало трохи спокійніше, бо окупанти зазнали напередодні великих втрат й здійснюють ротацію.
- 617 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ПФУ пояснили, як пенсіонери ВПО можуть змінити банк для отримання виплат
- 18:00 У Сєвєродонецькій МВА відзвітували про бюджетні закупівлі для гуртків у Дніпрі
- 17:05 Весняне літо покидає Україну: з вихідних переважатиме прохолодна погода з дощами
- 17:00 Назвали середній розмір пенсії жителів Луганщини
- 16:11 У МЗС назвали три принципові позиції України щодо мирного плану
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4949
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3061
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2217
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2056