Судитимуть луганського ексрегіонала, який подався у російську політику та допомагає ворожим військам
Прокурори Лисичанської окружної прокуратури Луганської області направили до суду обвинувальний акт стосовно ексдепутата міської ради від «Партії регіонів» за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
Слідство встановило, що мешканець Луганська з 2014 року активно підтримує дії держави-агресора.
У листопаді 2018 року він став «депутатом народної ради лнр 3 скликання» та обійняв посаду «заступника голови комітету народної ради лнр з питань державної безпеки та оборони, роботи правоохоронних органів та судової системи, законності, захисту прав та свобод людини та громадянина».
Пізніше, взимку 2023 року, окупанти призначили його «координатором Луганського регіонального відділення політичної партії «ліберально-демократична партія росії» у так званій «лнр».
Також обвинувачений від імені ворожої політичної партії передавав товари військового призначення для потреб окупантів на території Лисичанська.
Наразі колаборант перебуває під санкціями п’яти країн світу та ЄС.
Йому загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на той самий строк та з можливою конфіскацією майна.
Обвинувальний акт для розгляду по суті передали до Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, у травні ексдепутату Луганської міської ради від «Партії регіонів» повідомили про підозру.
- 616 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У п’ятницю на Дніпропетровщині вестимуть консультації луганські пенсійники
- 18:00 Лисичанам, які опинилися у складних життєвих обставинах, виплатять одноразову грошову допомогу
- 17:06 На Закарпатті луганські ВПО можуть отримати соціальний супровід – куди звертатися
- 16:30 росія готує список дітей, яких вимагає повернути з України на територію рф (ВИПРАВЛЕНО)
- 16:01 Ще одна громада з Луганщини планує закупити дитячих путівок на понад 200 тис. грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3317
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1940
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1219
- росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ 18.06.2025 переглядів: 1122