У Гірському ЦНАПі можна отримати витяг з реєстру громади
Відновили доступ до реєстру Гірської територіальної громади.
Про це повідомляє Гірська міська військова адміністрація.
Мешканці Гірської територіальної громади можуть звернутися за отриманням витягу з реєстру територіальної громади (раніше це була послуга отримання довідки про реєстрацію місця проживання), а також внести до нього зміни.
Отримати цю адміністративну послугу можна у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації в Богданівці Дніпропетровської області, за адресою: вулиця Шевченка, 32 г. Телефон для запису та консультацій: +38 067 711 98 57.
Також працює віддалене робоче місце адміністратора відділу ЦНАП у Корсунь-Шевченківському на Черкащині. Адреса: вулиця Героїв Майдану, 9. Телефон для запису та консультацій: +38 099 962 56 18.
Нагадаємо, Лисичанський ЦНАП розширив перелік безкоштовних адміністративних послуг, які можна отримати у Дніпрі, Києві та Полтаві
- 772 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 У Києві луганських переселенців проконсультує спеціаліст ПФУ
- 19:00 Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
- 18:00 Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
- 17:00 Кремінянину вручили іменну відзнаку за підтримку бізнесу Луганщини
- 16:00 Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1576
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1068
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 907
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 774


Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн