У Львові засудили двох бойовиків «лнр»
За публічного обвинувачення Львівської обласної прокуратури двох мешканців Луганщини визнали винними за фактами державної зради, участі у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань. Їм призначили покарання у виді 15 та 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Прокурори в суді довели, що жителі Луганської області з лютого 2022 року добровільно перейшли на бік ворога та вступили у незаконне збройне формування «лнр».
Обвинувачені проходили службу у стрілецькому батальйоні «народної міліції». Один з чоловіків виконував обов’язки «стрільця-радіотелефоніста», інший – «снайпера». З початку повномасштабного вторгнення вони воювали на Луганському та Харківському напрямках.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ у Львівській області.
Нагадаємо, раніше в Івано-Франківську повідомили про підозру правоохоронцям, які служать окупантам на Луганщині.
- 634 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
- 14:10 Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
- 13:00 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1598
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1405
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1105
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 811


В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
