У Сєвєродонецьку люди не отримують зарплати по декілька місяців
Окупанти у Сєвєродонецьку по декілька місяців не виплачують людям заробітні плати.
Про це повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.
“У Сєвєродонецьку – значна проблема зі своєчасною виплатою зарплати. Точніше – із виплатою загалом. Якщо для окупаційної влади гроші знаходяться регулярно, як і для медиків, зрозуміло чому, то багато хто не бачив грошей ще з 2022 року”, – йдеться у повідомленні.
За інформацією, на початку цього року почали з’являтися перші невдоволені цим люди, але з того часу проблему ніхто не вирішував.
Зокрема, люди, які влаштувалися на комунальні підприємства міста, не отримують гроші із лютого. А працівникам “Азоту” не платять зарплати вже восьмий місяць.
Нагадаємо, раніше керівник Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко повідомляв, що в економіку окупованого Сєвєродонецька “більш-менш вдихає життя” торгівля.
- 1148 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1231
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1029
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 971
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 813


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
