Вихованці сєвєродонецької КДЮСШ завоювали вісім медалей на турнірі з боксу у Бучі

Сєвєродонецькі спортсмени вибороли вісім медалей на відкритому турнірі з боксу «Енергія Нації», який провели до Дня молоді у Бучі 12 серпня.

Про це повідомляє КДЮСШ 1 Сєвєродонецька.

Результати змагання вихованців КДЮСШ 1:

1. Рубцов Артем (1 бій) - 1 місце (вагова категорія 26 кг) - дострокова перемога, у кожному раунді відправив суперника у Нокдаун
2. Соловйова Софія - 1 місце (вагова категорія 68 кг) - дострокова перемога, у кожному раунді відправила суперницю у Нокдаун
3. Слюсарєв Всєволод - 1 місце (вагова категорія 32 кг) - переміг суперника одноголосним рішенням суддів
4. Бойко Артем - 1 місце (вагова категорія 26 кг)
5. Карелін Денис - 1 місце (вагова категорія 35 кг) - дострокова перемога 1 раунд, відмова секунданта
6. Максуров Матвій - 2 місце (вагова категорія 64 кг)
7. Коробенко Ігор - 1 місце (вагова категорія 50 кг) - дострокова перемога нокаутом ударом по печінці у 1-ому раунді
8. Гончарук Артем - 1 місце (вагова категорія 51 кг) - дострокова перемога за одноголосним рішенням суддів, відправив суперника у Нокдаун у 3-ому раунді, але не встиг добити суперника, прозвучав гонг.

Тренує спортсменів Воронов Сергій.

Нагадаємо, сєвєродончани виграли дві золоті та три срібні нагороди на турнірі з боксу на призи БК «Ударник» серед спортсменів 2015- 2007 р.н.