Окупанти спробували йти вперед на Сватівщині, - Лисогор
Опубліковано 14.08.2023 - 07:50
Росіяни атакували поблизу Андріївки на Луганщині.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Окупанти спробували йти вперед на Сватівщині, наступаючи на Андріївку. Однак ці їхні спроби були зупинені Силами оборони. Не зменшує ворог й навали з повітря – учора бив по Білогорівці. Крім того, наша ділянка фронту найбільше серед усіх страждає від артилерійських обстрілів загарбників, які випускають там по 400-600 снарядів на добу – під черговими ударами опинилися Діброва з Білогорівкою», – наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор.
Нагадаємо, на Лиманському напрямку протягом минулої доби, 12 серпня, росіяни завдали авіаційних ударів в районі Білогорівки Луганської області.
- 696 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:04 ЛОВА: за рік 75 дітей та 55 дорослих з Луганщини оздоровились безкоштовно у закладах МОЗ
- 18:00 Представники ЛНУ ім. Шевченка на чемпіонаті світу з пауерліфтингу посіли перше загальнокомандне місце
- 17:00 На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
- 16:00 На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
- 15:00 Найбільша кількість зареєстрованих у програмі житлового кредитування Луганської ОВА – ВПО з 2014 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1186
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1006
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1000
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 856


На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший