На кордоні України затримати таку кількість чоловіків, яка еквівалентна п'яти бригадам ЗСУ, — FT
На кордоні України з 24 лютого 2022 року затримали стільки чоловіків, скільки потрібно для формування п'яти бригад ЗСУ.
Про це йдеться у статті Financial Times, закриту статтю якого цитує ZN.ua.
FT посилається на дані, отримані від українських прикордонників. У них йдеться, що кількість затриманих сягає 13 600 осіб - це ті, яких просто спіймали, і ще 6 100 тих, кого арештували прямо на кордоні через використання підроблених документів.
"Нещодавня хвиля корупційних скандалів показує, що дехто сплачує тисячі доларів за документи про звільнення від військового обов'язку", — пише видання.
FT наголошує, що, попри "патріотичний запал", є люди, які намагаються уникнути призову до армії. За це вони готові платити великі гроші.
Нагадаємо, 11 серпня за підсумками засідання РНБО, президент Володимир Зеленський анонсував звільнення усіх "воєнкомів", які керували обласними ТЦК та СП. Головкому ЗСУ Валерію Залужному доручили призначати на вакантні посади офіцерів, які брали участь у бойових діях.
- 526 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати
- 13:00 Понад пів сотні дітей оздоровила Айдарська СВА
- 12:00 На Луганщині влучання в АЗС (ВІДЕО)
- 11:00 Сили оборони знищили склад БК окупантів на Луганщині
- 10:00 У Львові старобільчани разом з переселенцями з інших регіонів висадили висадили дерево єднання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10600
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8298
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1879
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 895