Росіяни знов намагалися зробити прорив у Білогорівці
Минулої доби окупанти спробували йти вперед на Білогорівку.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За словами начальника обласної військової адміністрації Артема Лисогора, противник продовжує шукати слабкі місця у захисті Сил оборони на Луганщині, перевіряючи його міцність на різних ділянках.
«Вчора росіяни спробували йти вперед на Білогорівку, але під натиском наших воїнів змушені були полишити ці наміри. Там, як і по всій лінії фронту, в українських військових побудована ешелонована оборона», – наголосив Лисогор.
Він додав, що ворог частіше задіює роти «шторм z», які для ведення бойових дій готують упродовж декількох діб.
Також повідомляється, що за минулу добу артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали Надія, Невське, Діброва та Білогорівка. По останній ворог завдавав удару з авіації.
Нагадаємо, раніше по позиціях українських військ та населених пунктах Луганщини росіяни відкривали вогонь понад 150 разів.
- 728 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
- 18:00 Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
- 17:00 Рубіжанина, якого в Україні підозрюють у держзраді, у рф засудили до 18 років за «тероризм», – росЗМІ
- 16:00 До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
- 15:01 Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4344
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1696
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1006
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 835


Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
