У Сєвєродонецьку окупанти не приділяють уваги “старим” районам
В окупованому Сєвєродонецьку для показових ремонтів російські загарбники обрали декілька найбільш вцілілих дев’ятиповерхівок в “нових” районах, водночас “старим” районам вони не приділяють такої уваги.
Про це повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор у Telegram.
За його словами, практично не цікавлять окупантів навіть неушкоджені будинки у “старих” районах міста.
“У минулий осінньо-зимовий період їх залило зверху донизу через діри в дахах, які можна було швидкоруч відремонтувати й зберегти житло. Не приділяють цим будинкам уваги й зараз”, – зазначив Лисогор.
Нагадаємо, раніше начальник Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко повідомляв, що окупаційна влада у Сєвєродонецьку зайнята політичними процесами. У гуманітарному плані ситуація там не покращується.
- 2950 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп
- 16:00 В Офісі Омбудсмана розробили «Дорожню карту» для родин полонених, зниклих та загиблих захисників
- 15:03 У ЛОДА розповіли подробиці про будівництво житла для ВПО у Батраді на Закарпатті
- 14:06 Окупанти у Луганську засудили до 13 років колонії громадянина Польщі
- 13:00 404 колаборанти хочуть виїхати до рф, – проєкт «Хочу к своим»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 979
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 929
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 861
- На війні загинув захисник з Лисичанська Ігор Копанєв 09.04.2026 переглядів: 800


Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп
В Офісі Омбудсмана розробили «Дорожню карту» для родин полонених, зниклих та загиблих захисників
У ЛОДА розповіли подробиці про будівництво житла для ВПО у Батраді на Закарпатті