Зеленський про чутки щодо відставки Резнікова: "Готовий коментувати після підписання указу"
Президент Володимир Зеленський відмовився коментувати чутки про можливу відставку міністра оборони Олексія Резнікова.
Про це він повідомив на брифінгу.
"Я готовий коментувати будь-які кадрові рішення в державі після того, як будуть підписані мною відповідні укази", - сказав Зеленський.
Нагадаємо, 23 серпня Резніков проігнорував засідання антикорупційного комітету за участі Голови ТСК Ярослава Железняка по розслідуванню економічних злочинів, де йшлося про корупцію в Міноборони. Представник відомства, не зміг пояснити, чому міністерство оборони закупило куртки для військових дорожче їх вартості.
Інформацію про підготовку відставки Резнікова оприлюднив нардеп Олексій Гончаренко, за його даними, Резнікова можуть призначити послом у Великій Британії. Гончаренко зазначив, що планується призначити міністром оборони начальника української розвідки Кирила Буданова.
- 671 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 На окупованій Луганщині чоловіків примусово відправляють на «спеціальні збори»
- 14:00 Луганські діячі культури отримали державні нагороди напередодні професійного свята
- 12:00 Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
- 09:30 Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
- 09:00 “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 893
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 861
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 731
- Харченко призначив нову директорку Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВА – що відомо 05.11.2025 переглядів: 555


Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО