Спортсменка з Луганщини виборола срібну медаль на світовій першості з пара пауерліфтингу

Попаснянка Наталія Олійник стала срібною призеркою Чемпіонату світу з пара пауерліфтингу.

Про це повідомляє Сєвєродонецька районна адміністрація.

Першість цими днями проходить у Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати).

Спортсменка з Луганщини на змаганнях встановила три рекорди Європи у ваговій категорії до 86 кг: 145 кг, 149 кг та 153 кг.

У напруженій боротьбі попаснянка поступилася спортсменці з Китаю, але випередила чинну паралімпійську чемпіонку з Нігерії.

“Таким чином Наталія увійшла у трійку лідерів світового рейтингу, який формується перед наступними Паралімпійськими іграми - 2024”, - поінформували в адміністрації.

Нагадаємо, у травні Наталія Олійник виборола “золото” Кубка світу з пауерліфтингу.