Авіакатастрофа на Житомирщині: Слідство розпочало розшифровку бортових самописців
Слідство розпочало розшифровку бортових самописців двох навчально-бойових літаків L-39, які зіткнулися у Житомирській області 25 серпня, що призвело до загибелі трьох пілотів.
Про це заявила радниця з комунікації Державного бюро розслідувань Тетяна Сап'ян в ефірі телемарафону.
Вона додала, що штаб Повітряних сил проводитиме внутрішнє розслідування, чому сталася аварія під час вильоту навчально-бойових літаків.
"Почалася розшифровка чорних скриньок. Йдеться про бортові самописці. Особлива увага буде приділена роботі частини механізмів літаків, тобто їхнім технічним характеристикам. Ще одна із новин на сьогодні - розпочалося вісім експертиз. Які також мають довести: або літаки були несправні, або це була помилка пілотів, або це було порушення при організації здійснення польотів", - сказала Сап'ян.
Вона додала, що слідство опитало близько 30 свідків. Йдеться про цивільних громадян, а також тих, які були залучені до польотів або в той день перебували на робочому місці.
Нагадаємо, під час авіакатастрофи загинули три досвічені пілоти. 29 серпня стало відомо, що їх представлено до державних нагород, і їх підвищили у званні. Майорам В’ячесляву Мінці та Сергію Проказіну присвоєно військове звання "підполковник" (посмертно), капітану Андрію Пільщикову присвоєно військове звання "майор" (посмертно). Прощання з пілотами відбулося цього ж дня, 29 серпня.
- 392 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримав медаль від Міністерства оборони України
- 18:00 Підписали меморандум про співробітництво між Броварською міськрадою та Сватівською МВА. Про що він
- 17:00 Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
- 16:00 СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
- 15:00 Захисники з Кремінської громади отримають 260 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 755
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 658
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 514
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 512


Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
Луганський адмінсуд витратить 93 тис. грн на налаштування програми «ІС-ПРО»