Окупанти спростували появу мобільного інтернету на Луганщині та не обіцяють його найближчим часом
Опубліковано 29.08.2023 - 16:15
Ситуація з безпекою не дозволяє відновити роботу мобільного інтернету на території “лнр”.
Таку заяву “міністра цифрового розвитку “лнр” поширили телеграм-канали окупантів.
За його словами, “вимкнення послуги мобільного інтернету було необхідним для забезпечення безпеки населення”, а повторний запуск такої функції є "ситуаційним питанням".
Також чиновник ворожої адміністрації додав, що коли мобільний інтернет на окупованій Луганщині таки зможуть увімкнути, то зроблять це “не килимовим покриттям одразу скрізь, а точково”.
Окремо він наголосив, що поки про це мова не йде й “ситуація не сприяє таким рішенням".
Нагадаємо, у соцмережах з'явилася інформація про появу в Сєвєродонецьку мобільного інтернету та зв'язку.
- 819 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські ВПО у Києві можуть отримати ковдри – куди звертатися
- 18:00 Ще дві медалі здобули луганські спортсмени на першості України зі стрибків у воду
- 17:14 В Україну йде похолодання: є ймовірність заморозків та навіть снігу
- 17:00 Окупанти у Лисичанську знайшли ще шість “безхазяйних” квартир (АДРЕСИ)
- 16:00 Окупанти вивезли до рф ще півсотні дітей з Лисичанська та Рубіжного
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецком: оголосили підозру жителю Луганщини 28.03.2025 переглядів: 3172
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Лисичанська 25.03.2025 переглядів: 2294
- GEM знову надає гуманітарну допомогу мешканцям Сіверськодонецької громади та Луганщини 28.03.2025 переглядів: 1452
- Суд визнав винним у держзраді жителя Сіверськодонецька, який став депутатом в окупаційній «мерії» 24.03.2025 переглядів: 1235