Росіяни чотири рази штурмували біля Серебрянського лісництва, сили оборони відбили всі атаки, – речник ЗСУ
Окупанти намагаються знайти слабкі місця в обороні українських військових на Луганщині, але їм не вдається це зробити.
Про це в ефірі 24 каналу повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.
“Біля Серебрянського лісництва за минулу добу відбулося чотири бойових зіткнення – противник чотири рази намагався марно штурмувати позиції наших захисників. Загалом він продовжує сунути й накопичувати, акумулювати свої як і людські ресурси, так і технічні. Продовжує завдавати авіаударів, використовуючи і армійську авіацію К-52, Мі-8, також використовує і тактичну авіацію, це – штурмовики Су-25. Тобто намагається усіма силами прорити, продавити нашу оборону. Проте це наразі не у них виходить”, – сказав він.
Загалом, за його словами, на Лиманському та Куп’янському напрямках росіяни зосередили понад 110 тисяч військових, включаючи тилові підрозділи та підрозділи забезпечення.
А також майже 1000 танків, 1500 бойових броньованих машин, 650 артилерійських систем та майже 400 реактивних систем залпового вогню.
Нагадаємо, раніше Сирський повідомив, де на Лимано-Куп’янському напрямку йдуть найзапекліші бої.
- 648 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:04 ЛОВА: за рік 75 дітей та 55 дорослих з Луганщини оздоровились безкоштовно у закладах МОЗ
- 18:00 Представники ЛНУ ім. Шевченка на чемпіонаті світу з пауерліфтингу посіли перше загальнокомандне місце
- 17:00 На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
- 16:00 На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
- 15:00 Найбільша кількість зареєстрованих у програмі житлового кредитування Луганської ОВА – ВПО з 2014 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1180
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 998
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 987
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 755


На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший