“Атакують по 10-12 разів на день”. Ворог не припиняє штурми поблизу Новоєгорівки
Минулої доби противник вів безрезультатні наступальні дії в районі Новоєгорівки Луганської області.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
У районах Новоєгорівки та Білогорівки ворог завдав авіаційних ударів. Невське, Білогорівка та Твердохлібове потрапили під артилерійський вогонь росіян.
За словами начальника Луганської обласної військової адміністрації Артема Лисогора, переважна більшість штурмів ворога зосереджена саме на Новоєгорівці. Півтора тижня майже безперервно росіяни намагаються там знайти слабе місце в українській обороні.
“Інколи атакують по 10-12 разів на день. Але їм нічого не вдається – втрачають особовий склад і техніку, зокрема, й новітні танки”, – поінформував Лисогор.
Також, за інформацією ЛОВА, продовжує погіршуватись логістичне забезпечення особового складу окупаційних військ, про що свідчить запровадження відповідних обмежень окремих військових частин.
“Зокрема, до російських окупаційних адміністрацій Сватівщини доведено, що з вересня припиняється централізоване продовольче забезпечення особового складу підрозділів, дислокованих на території цього району”, - повідомили в обласній адміністрації.
Нагадаємо, 30 серпня ворог 39 разів відкривав вогонь по деокупованих територіях Луганщини.
- 582 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 На Луганщині окупанти засудили місцевих жителів за пости в соцмережах
- 10:00 На Донеччині загинув військовий з Луганщини Максим Тищенко
- 09:07 На окупованій Луганщині дітям роздадуть збірки про військових рф, а у школах відкрили десятки класів зі спецвишколом
- 08:42 18 разів за добу атакували окупанти на Лиманському та Слов’янському напрямках
- 19:00 На Житомирщині благодійники забезпечили лисичан одягом, ліжками та продуктами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2377
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 877
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 868
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 826


На Донеччині загинув військовий з Луганщини Максим Тищенко
18 разів за добу атакували окупанти на Лиманському та Слов’янському напрямках
На пенсії луганчанам спрямували 1,1 млрд грн. До 1 квітня потрібно повідомити про неодержання російської пенсії 