Суд відправив на два місяці у СІЗО фітнес-тренера, який ображав і плювався у військових
На Полтавщині суд взяв під варту фітнес-тренера, який публічно принижував військових, ображав їх і плювався.
Про це повідомляє Нацполіція.
Слідчі Полтавського районного управління поліції вручили підозру 27-річному полтавцю, який образив честь і гідність військових, а також спричинив тілесні ушкодження працівнику правоохоронного органу.
Зазначається, що він поширив близько 70 публікацій, що дискредитують військовослужбовців.
"Сьогодні Октябрський районний суд задовольнив клопотання слідчих та прокуратури й обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою", - йдеться у повідомленні.
"Суспільне" уточнює, що чоловіку призначили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
Нагадаємо, 29 серпня стало відомо, що на Полтавщині поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "хуліганство" проти фітнес-тренера Романа Заволоки, який систематично ображав військових.
30 серпня його затримали працівники СБУ.
Місцеве видання "Полтавщина" повідомляло, що Заволока зі своїм товаришем ображав старшого солдата Олександра Мацька. Чоловіки кепкували із тремтячих рук військового, хоча той пояснив, що тремор у нього від контузії, а на війну він пішов добровільно. На це Заволока сказав військовому "Ти придурок, сам попався на гачок". В кінці розмови Заволока плюнув у військового.
- 427 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У Сіверськодонецькому хабі в Дніпрі стартує видача продуктових наборів: хто зможе отримати
- 16:03 «ЖЕКу по барабану»: У Сіверськодонецьку скаржаться на темряву в під'їздах та байдужість комунальників
- 15:00 Мінцифри запустило в Дії нову облігацію на підтримку армії - «Лисичанськ»
- 14:00 Відсоткову ставку по єОселі для ВПО поки не переглядатимуть, – Шуляк
- 13:00 Євгенія Бойко зустрінеться з мешканцями Сєвєродонецької громади у Тернополі, Києві та Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 2306
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1053
- Для продовження виплат деяким категоріям ВПО необхідно до 1 листопада пройти ідентифікацію – кого стосується 13.10.2025 переглядів: 1029
- У Сумській області загинув військовий з Луганщини 14.10.2025 переглядів: 865