Росіянина позбавили права власності на земельну ділянку на Луганщині вартістю майже 800 тис.грн.
За позовом Сєвєродонецької окружної прокуратури Луганської області громадянина рф позбавили права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею понад 4 га та вартістю 769 тис. гривень.
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
Прокурор встановив, що громадянин рф у 2018 році успадкував земельну ділянку сільськогосподарського призначення на території Сєвєродонецького району Луганської області.
Вказані землі перебували у користуванні приватного підприємства, що підтверджується договором оренди.
Зважаючи на факт знаходження у власності громадянина рф земель та невжиття ним заходів до їхнього відчуження відповідно до вимог законодавства України, прокурор звернувся до суду в інтересах держави з позовом про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації.
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокурора та задовольнив позовну заяву про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації на користь держави.
Нагадаємо, голові центрвиборчкому рф, яка готує фейкові «вибори» на окупованій Луганщині, загрожує довічне.
- 1079 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Сіверськодончани відсвяткували День вишиванки у Дніпрі (ФОТО)
- 17:06 У п'ятницю половина України мерзнутиме при +8, інша половина - грітиметься при +21
- 17:00 Громада Луганщини надає грошову допомогу захисникам: контакти для отримання
- 16:32 Трамп про переговори між рф та Україною: "Нічого не станеться, доки я не зустрінуся з путіним"
- 16:00 На Луганщині окупанти готують технопарк для розробки безпілотних систем
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2427
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 2025
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1436
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1196